CMS0401KL-1X
Same Sky®’s
40.1 mm x 40.1 mm - Square Frame - 4.0 W - 8 Ohm - Neodymium Magnet - PET Cone - Speaker
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CMS0401KL1X
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Same Sky®’s
  • Part No:
    CMS0401KL-1X
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Frame Shape:
    Square
  • Cone Type:
    Mylar
  • Dimensions LxWxH:
    1.57 x 1.57 x 0.57 in