CFM-8038B-240-449
Same Sky®’s
24 V - 0.21 A - 80 x 80 x 38 mm - Dc Fan
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +