CFM-8020CF-145-401-20
Same Sky®’s
12 V - 0.30 A - 80 x 80 x 20 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +