CFM-7020V-132-330-20
Same Sky®’s
70 mm x 70 mm Dc Axial Fan, omniCOOL™ Bearing - 12 V, 150 mA, 70 x 70 x 20 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +