CFM-4020BG-1100-389-20
Same Sky®’s
12 V - 0.20 A - 40 x 40 x 20 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +