CDS-4553-16-SP
Same Sky®’s
45 mm - Round Frame - 1 W - 16 Ohm - Neodymium Magnet - PET Cone - Speaker
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +