6.3TKV100M6.3X6.1
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 100uF - 20% - 6.3VDC - 6.3mm dia x 6.1mm - -55 to 105°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 63TKV100M63X61
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Rubycon America
  • 部品番号:
    6.3TKV100M6.3X6.1
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    1002179uF
  • Tolerance:
    202203%
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount2190
  • Size:
    6.3 x 6.1 mm