450LLE68MEFC18X31.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 68uF - 20% - 450VDC - 18mm dia x 31.5mm - -25 to 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +