400LLE2R2MEFC8X11.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 2.2uF - 20% - 400VDC - 8mm dia x 11.5mm - -40 to 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +