25SEV1000M12.5X16
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 1000uF - 20% - 25VDC - 12.5mm dia x 16mm - -40 to 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +