10TLV3300M16X16.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 3300uF - 20% - 10VDC - 16mm dia x 16.5mm - -55 to 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +