- MKT1822515015
MKT1822515015
Roederstein / Vishay
Cap Film 1.5uF 100V PET 10% (26.5 X 7.5 X 15.5mm) Radial 22.5mm 100°C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: MKT1822515015
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Roederstein / Vishay
Part No:MKT1822515015
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250010
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Voltage:100,63 VDC|VAC
Capacitance Value:1.5 uF
Tolerance:10 %