Search Keywords: MKT1813415405
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Roederstein / Vishay
  • Part No:
    MKT1813415405
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Voltage:
    400,200 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    10 %