RPA60-2424SFW/P
RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 2.5A 60W 6-Pin Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +