RPA30-2405SAW/P
RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 6A 30W 6-Pin Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +