RPA150Q-11054SRUW/P
RECOM
150W - DC-DC Converter - Input: 14.4 to 170 VDC - Output: 54 VDC - 1/8 Brick - 3kV Isolation - Regulated - 6:1 - 21000424
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +