RP10-2405SEW
RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 2A 10W 5-Pin Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +