REM30-4812SW/P
RECOM
30W DC-DC Converter - Medical Grade - Input: 18 to 75 VDC - Output: 12 VDC - 2"x1" - Through Hole - CTRL pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +