REM20-2415DW
RECOM
Dual 20W DC-DC Converter - Medical Grade - Input: 9 to 36 VDC - Output: ±15 VDC - 1.6"x1" - Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +