REDIN960-24/3AC
RECOM
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 40A 960W 9-Pin Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +