REC7.5-4815SRW/H2/A/M/SMD-
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 36 to 72VDC - Output: 15VDC - 2kVDC Isolation - Metal Case - SMD
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +