REC7.5-2412DRW/H1/A/M/SMD
RECOM
Dual Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 18 to 36VDC - Output: (+/-) 12VDC - 1kVDC Isolation - Metal Case - SMD
Description +