REC7.5-1215DRW/H2/A/M/SMD/
RECOM
Dual Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 9 to 18VDC - Output: (+/-) 15VDC - 2kVDC Isolation - Metal Case - SMD
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +