REC7.5-1209SRW/H1/A/M/SMD
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 9 to 18VDC - Output: 9VDC - 1kVDC Isolation - Metal Case - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +