REC7.5-1205SRW/H3/A/M
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 9 to 18VDC - Output: 5VDC - 3kVDC Isolation - Metal Case - DIP24
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +