REC7.5-1205SRW/H2/A/M/SMD/
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 7.5W - Input: 9 to 18VDC - Output: 5VDC - 2kVDC Isolation - Metal Case - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +