REC5-483.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 5W - Input: 18 to 72VDC - Output: 3.3VDC - 4kVDC Isolation - CTRL Pin - Metal Case - DIP24
Description +