REC3.5-1215SRW/R10/A
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3.5W - Input: 9 to 18 VDC - Output: 15VDC - 10kV Isolation - DIP24
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +