REC3.5-0515SRW/R8/A/CTRL
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3.5W - Input: 4.5 to 9 VDC - Output: 15VDC - 8kV Isolation - CTRL Pin - DIP24
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +