REC3.5-0512DRW/R10/A
RECOM
Dual Regulated DC-DC Converter - 3.5W - Input: 4.5 to 9 VDC - Output: (+/-) 12VDC - 10kV Isolation - DIP24
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +