REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD-R
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3W - Input: 18 to 72VDC - Output: 3.3VDC - 4kV Isolation - 24 Lead SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +