REC3-053.3SRW/H6/A/X2
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3W - Input: 4.5 to 9VDC - Output: 3.3VDC - 6kV Isolation - DIP24
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +