REC20K-243.3SZ
RECOM
DC-DC Converter - 20W - 3.3 VDC Isolated Output - Input: 9 to 36 VDC - ON/OFF Control Pin - 1x1 inch Through Hole Package
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +