REC15-125.1S/H3/M/X2
RECOM
Regulated DC-DC Converter - Input: 9 to 18VDC - Output: 5.1VDC - 3kV Isolation - CTRL Pin - Metal Case - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +