REC10-1215SRW/H3/A/M
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 10W - Input: 9 to 18VDC - Output: 15VDC - 3kV Isolation - DIP24 - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +