RE-1209S/H
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 12VDC (+/-) 10% - Output: 9VDC - 2kV/1Sec Isolation - 4 Lead SIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +