RBB10-2.0-CT
RECOM
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 4A 10W 25-Pin LGA Module Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +