RAC45-48SG/OF
RECOM
Open Frame AC-DC Power Supply - 45W - 48VDC - 90 to 264VAC Input - EMC Class B
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +