RAC3.5-15SK/277
RECOM
AC-DC Power Supply - 3.5W - 15VDC - 85 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class B
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +