RAC20-05SB
RECOM
AC-DC Power Supply - 20W - 5VDC - 90 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole - EMC Class B
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +