RAC10-12DC/277
RECOM
Dual AC-DC Power Supply - 10W - (+/-) 12VDC - 80 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class B
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +