RAC05-12SK/C14
RECOM
AC-DC Power Supply / Power Entry Module - 5W - 12VDC - 85 to 264VAC Input - Solder Terminals
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +