RAC04-24SK/277
RECOM
AC-DC Power Supply - 4W - 24VDC - 80 to 305VAC Input - PCB Module - 4kVAC/1min Isolation
Description +
Search Keywords: RAC0424SK277
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    RECOM
  • Part No:
    RAC04-24SK/277
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    12
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Efficiency:
    80(Typ) %
  • Family:
    RAC04-24SK/277
  • Input Connector Type:
    N/A
  • AC Input Voltage:
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz