RAC04-15SC/W
RECOM
AC-DC Power Supply - 4W - 15VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Wire Leads
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +