RAC04-12SGA
RECOM
AC-DC Power Supply - 4W - 12VDC - 85 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class A
Description +
Search Keywords: RAC0412SGA
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    RECOM
  • Part No:
    RAC04-12SGA
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Efficiency:
    78(Typ) %
  • Input Frequency:
    45 to 65 Hz