RAC04-12DC/230
RECOM
Dual AC-DC Power Supply - 4W - (+/-) 12VDC - 80 to 264VAC Input - PCB Module - 3.75kVAC Isolation
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +