RAC01-12SGA
RECOM
AC-DC Power Supply - 1W - 12VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - EMC Class A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +