R-78C3.3-1.0
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 7 to 42VDC Input - 3.3VDC@1A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +