R2S-243.3/HP-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - 8 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Prot ...
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 3.3VDC - 8 lead SMD - 3kV Isolation - Short Circuit Protection - Tape&Reel