R2S12-2412-R
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 2 W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 12VDC - 12 lead SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +